Podrobně o ProfitSignalsPro

Napsal Profit Online cz (») 16. 4. 2016 v kategorii Profit Online, přečteno: 1019×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Binární opce se těší stále větší oblibě mezi investory, ale i mezi podvodníky. Počet podvodů, které odkazují na binární opce a zneužívají neznalosti lidí, neustále roste. Většina podvodných projektů slibuje rychlé a vysoké zhodnocení investic bez námahy. Výjimkou není ani web binary-profit.com, který v posledních dnech propaguje službu ProfitSignalsPro - obchodní program na binární opce.

Funkce ProfitSignalsPro

Autorem programu je jistý Pavel M., který se rozhodl vyhovět žádostem začínajících obchodníků a přichystal projekt, ve kterém prvních sto registrovaných klientů získá bezplatný přístup k obchodnímu programu ProfitSIgnalsPro. Program automaticky prochází trh a vyhledává vhodné investiční příležitosti. Jedná se o program na binární opce, takže obchodníci nekupují žádné komodity ani akcie, ale pouze předpovídají, jestli bude jejich budoucí hodnota vyšší nebo nižší než je hodnota aktuální.

Tuto předpověď program ProfitSignals Pro vygeneruje sám a zašle tip (neboli signál) obchodníkovi. Ten doporučovanou transakci může, ale nemusí provést. Podle propagačního videa je úspěšnost signálů tak vysoká, že si obchodník může vydělat i desetitisíce Eur měsíčně. Jak už ale bylo v úvodu řečeno, jedná se o podvod, takže vám nedoporučujeme obchodní program využívat.

Tohle už tu jednou bylo ...

Důvodů, proč se projektu Profit SignalsPro vyhnout, je mnoho. Hned samotný autor je například vymyšlený. Web binary-profit.com existuje v několika jazykových překladech. Kromě použitého jazyka se jednotlivé verze liší uvedeným jménem autora. Španělská verze uvádí jméno Daniel M., pro německé čtenáře je autorem Thomas Leitner atd. Všichni tito obchodníci přitom ve videu vyprávějí stejný příběh (každý samozřejmě svým mateřským jazykem) a stejná jsou i fotografie autorů na jednotlivých verzích.

Další velkou lží je sto bezplatných licencí. Bezplatný přístup k programu získá totiž úplně každý, kdo se zaregistruje. Důkazem je například článek o tom, že počet licencí bude brzy vyčerpán, který na podvodném webu najdete. Datum publikování článku se totiž každý den mění, aby článek vypadal aktuálně.

Abyste mohli transakce zadávat podle signálů programu ProfitSignalsPro, musíte si otevřít obchodní účet u brokerské společnosti. Na výběr máte ze dvou brokerů – EZTrader a AnyOption.  Oba tito brokeři byli v minulosti s podobnými programy spojováni už mnohokrát. Pokud budete chtít program otestovat, můžete si obdržené signály vyzkoušet bez rizika na demo účtu, který dnes většina kvalitních brokerů poskytuje zdarma.

Další informace: Recenze ProfitSignalsPro – zkušenosti, hodnocení, diskuze

Na závěr připomeňme, že na webu binary-profit.com byla dříve umístěna reklama na obchodní systém SuperAlertsPro. I tato reklama slibovala vysoké zisky, odkazovala na fiktivního obchodníka Tomáše Brabce, varovala před omezeným počtem bezplatných licencí atd. Pokud chcete na binárních opcích vydělat, vyvarujete se všem podobným programům a začněte se vzdělávat a cvičně obchodovat. Bez zkušeností a znalostí to zkrátka nejde. 

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.

Komentáře tohoto článku jsou moderovány. Váš příspěvek se zobrazí až po schválení autorem článku.

Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedenáct a čtyři