Diskuze k projektu Profit Online

Napsal Profit Online cz (») 8. 7. 2015 v kategorii Profit Online, přečteno: 1363×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

V dnešním příspěvku se zaměříme na diskuze a komentáře k "populárnímu" projektu Profit Online, který svým uživatelům nabízí platformu se signály na binární opce. 

Pozitivní komentáře k projektu nalezneme zejména na jednostránkových webech, které byly zřejmě vytvořeny právě za tímto účelem. Komentáře na těchto webových stránkách často hovoří o projektu Profit Online jako o úžasném pokroku v obchodování, díky kterému mohou obchodníci dosahovat vysokých zisků bez jakékoliv snahy. Podle informací z diskuzí zkoumá speciální software finanční trhy a na základě jejich analýzy následně zašle obchodníkům signál k obchodování. V komentářích také zaznívá statistická úspěšnost, které Profit Online dosahuje - údajně nabízí přesnost u dlouhodobého i krátkodobého obchodování binárních opcí celých 80 procent.

Někteří uživatelé se v těchto diskuzích svěřují s osobním názorem a zkušenostmi s platformou. Podle nich po vyzkoušení profit online zažívají "nejlepší obchodování ve svém životě". Nemusí mít prý žádné zkušenosti s binárními opcemi, pouze čekají na ziskové signály.

Jak jsem však zmínil, tyto recenze naleznete v diskuzích, které se nachází na jednostránkových webech nebo na webových stránkách, které jsou z větší části v jiném jazyce. Silně proto pochybuji o jejich důvěryhodnosti.

Naproti tomu stojí názory z webů s vysokou autoritou. Například na webu Binarnik.cz, který je zaměřený na binární opce a obchodování naleznete pod článkem Profit Online diskuze velmi zajímavé informace. Podle nich tento projekt svým uživatelům zakládá automaticky obchodní účty u pochybného brokera EZ Trader, který následně blokuje klientům vložené finanční prostředky (pro úplnost jen dodám, že brokeři jsou povinni umožnit výběr financí, které byly na účet pouze vloženy. Pro výběr zisků z obchodování je u všech brokerů nutné ověřit obchodní účet vložením osobních údajů a fotografie občanského průkazu).

V dalších diskuzích k projektu Profit Online na seriózním webu InvestPlus naleznete komentáře uživatelů, kteří zkoušeli obchodovat prostřednictvím platformy, ale o své peníze přišli. Podle jejich zkušenosti jsou totiž tipy (obchodní signály), které tato platforma poskytuje zcela náhodné (v některých případech dokonce platforma generuje zcela nesmyslné proti sobě jdoucí signály, které vedou automaticky ke ztrátě).

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno

Komentování tohoto článku je uzamčeno.